5. - 10. september Tartus

Seosta oma koolitöö Eesti teatriga ja võida DRAAMA 2005 kaelakaart

SA Eesti Teatri Festival kutsub tudengeid üles osalema teatriteemaliste tudengitööde konkursil. Ainsaks tingimuseks on, et tööd oleks kuidagi seotud Eesti teatri või DRAAMA 2005 festivaliga.

Olgu see DRAAMA festivali kaubamärgi analüüs, essee teatrite rahastamissüsteemist, lõputöö Vanemuise teatri ajaloost, teatrisümboli – kurva ja rõõmsa näo – semiootiline analüüs või uuring DRAAMA festivali kohast Eesti kultuurimaastikul – kõik tööd on oodatud ning osalevad võrdsetel tingimustel konkursil.

Konkursile võib saata ka juba varem kirjutatud töid!

Viie parima ja huvitama töö autorid saavad septembrikuise teatrifestivali DRAAMA 2005 kaelakaardid, mis tagavad prii sissepääsu pea kõikidele festivali üritustele, kaasa arvatud enam kui 40 etendusele ja kontserdile.

Tööde esitamise viimane tähtaeg on 1. juuli 2005. Tööd tuleb saata aadressile konkurss@festival.ee. Parimad tööd valib 1. septembriks välja žürii, eesotsas DRAAMA 2005 peakorraldaja Margus Kasterpaluga.

Eesti teatri esindusfestival DRAAMA 2005 toimub 5. – 10. septembrini, põhirõhuga Tartus. Üritust korraldab SA Eesti Teatri Festival.